Boo House

More Website Templates @ TemplateMonster.com - December 02, 2013!

Strona Główna Nasze Diety Ceny Galeria Kontakt

 

Codziennie rano dostarczamy wprost pod Twoje drzwi zestaw zbilansowanych posiłków na cały dzień. Posiłki przygotowujemy z najwyższej jakości produktów jak tylko możliwe ekologicznych, bogatych w minerały, witaminy, błonnik i inne składniki odżywcze. W naszych potrawach nie znajdziesz barwników, konserwantów czy polepszaczy smaku. Każdego dnia otrzymasz zestaw 5 posiłków zapakowanych w higieniczne opakowania przystosowane do podgrzewania w kuchence mikrofalowej lub kąpieli wodnej.

Rodzaj diety

Zestaw całodzienny- 5 posiłków

Zestaw biurowy- 3 posiłki

 

 

 

Dr Dąbrowskiej

53 zł

 

37 zł

 

Nisko-tłuszczowa Wegańska

Bezglutenowa Wegańska

 

60 zł

60 zł

 

       

40 zł

40 zł

 

Light (mieszana Wege i paleo)

         

60 zł

 

 

42 zł

 

Paleo (paleolityczna)

 

66 zł

 

 

46 zł

Ceny obowiązują przy wartości 1200 kacl, 1500 kcal, powyżej tych wartości dopłata 10 zł

Ceny brutto zwierają dostawę diety.

Jak zmówić ? Wybierasz jedną z oferowanych przez nas diet oraz wartość kaloryczną najbardziej Ci odpowiadającą, zawsze możesz liczyć na pomoc w doborze diety uwzględniając nawyki żywieniowe, styl życia oraz cel na którym Ci zależy. Podczas rozmowy są ustalane wszystkie szczegóły dotyczące dostawy, płatności oraz ewentualnych zmian w Twoim zamówieniu. Zamówienia można składać telefonicznie oraz e-mailem do 24 godzin przed terminem dostawy. 

 

Co zyskujesz ?


 

Przygotowana

dla Ciebie

Specjalnie dla Ciebie w oparciu o twoje zdrowie, oczekiwania względem diety, oraz potrzeby organizmu przygotujemy zdrowy całodzienny posiłek.

Dostawa

do Twoich drzwi

Każdego dnia rano dostarczymy wprost pod twoje drzwi zestaw posiłków. Koniec z uciążliwymi zakupami i gotowaniem, wykorzystaj ten czas dla siebie !

Najlepsze

produkty

Gwarantujemy tylko najświeższe produkty. Przygotowywane w taki sposób aby zachowały jak najwięcej witamin, minerałów i składników odżywczych.

Żyj zdrowo,

jedz smacznie

Myślisz o zmianie nawyków żywieniowych, czujesz się źle, ciężko i sennie, chcesz się zdrowo odżywiać ale brak Ci czasu na gotowanie ? Dobrze Trafiłeś !